Świnoujście, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Sklepie Spożywczym

Zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia Progres HR (certyfikat nr 5088) poszukuje osób do pracy w okresie wakacyjnym
w największej w Polsce sieci marketów spożywczych na terenie miast:

- Kamień Pomorski
- Międzyzdroje
- Świnoujście
- Trzebiatów

Stanowisko: Pracownik pomocniczy.

NIE ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIA.

Obowiązki:
- dbanie o ekspozycję towarową w markecie
- wykładanie towaru

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu

Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- mile widziane osoby uczące się
- aktualna książeczka sanepidowska

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie cv z nr ref: BPM/06-9/2012 + wybrana miejscowość : Kamień Pomorski/Międzyzdroje/Świnoujście/Trzebiatów
na adres mailowy: szczecin@progreshr.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Lipiec, 2012  12:31

Identyfikator: 407334

Wyświetleń: 11063